Jak odnieść sukces inwestując w aktywa materialne, z dala od tłumów, mediów i zgiełku.
2N
nuggets of financial self-defence
Perspektywy walutowe 2016-17
€19,85
Przewidywane kursy walut: 
USD, EUR, CHF,  PLN


cynik9,  TwoNuggets AGCo zrobi dolar w tym roku? Czy jego siła będzie kontynuowana czy też odda pola? A jak będzie z euro? Czy będzie słabnąć  wraz z z prowadzoną przez ECB kampanią QE?  Czy zadziała jako proxy silnej DMarki bis,  która go z czasem prawdopodobnie zastąpi,  przynajmnie w części strefy euro? 

A co zrobi złoty polski, w krzyżowym ogniu trendów głównych walut, i  sam do tego pod ogniem ze strony brukselskich bonzów? W co włożyć gotówkę? W czym ją trzymać tak aby w nadchodzących turbulencjach móc do niej  dotrzeć bez wypadku.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się na początku roku 2016 USD. Oto dwa reprezentatywne pytania:

#1 W związku z posiadanym kapitałem w PLN chciałbym dokonać częściowego / całościowego zakupu walut. Śledząc w miarę możliwości sytuację mam na myśli USD może CHF...   Bólem głowy jest określenie proporcji walut do całości. Czy nie jest za późno na zakupy USD w cenie 4,05?

# 2 Wszedłem w dolary w [...] i teraz się gwałtownie zastanawiam, czy już sprzedawać, czy jeszcze czekać, czy może odładowywać powoli etapami? Jakoś nie nawykłem do takich gwałtownych zmian. Myśli Pan, że ten gwałtowny ruch na USDPLN ma jeszcze duży potencjał do jazdy w górę?

Ważne i zrozumiałe pytania ze strony drogich czytelników... I ciężkie do odpowiedzi.  W przepowiedniach walutowych wiele jest ciągle elementu hazardu, wróżenia z fusów,  przewidywania co pewien rząd może zrobić lub czego robić nie powinien, w zależności od nastroju decydentów. Owszem, wskazać można na pewne korelacje które w teorii powinny wystąpić. Ale w praktyce jednak rzadko są one dostatecznie silne aby inwestor mógł na nich mocniej polegać.

W tym raporcie postaramy się odpowiedzieć  na pytania o perspektywy głównych walut na lata 2016-17 najlepiej jak umiemy. Analizując bliżej sytuację i bawiąc się miejscami w jasnowidza próbujemy odgadnąć  jak zmieniać się mogą  kursy głównych walut między sobą  oraz jak w relacji do nich zmieniać się może kurs złotego polskiego (PLN).

Najpierw dokonujemy przeglądu sytuacji w „wielkiej trójce” walut USD, EUR i CHF. Następnie łączymy to z sytuacją w Polsce i wyciągamy z tego konkluzje dotyczące spodziewanego przebiegu kursu złotówki.Raport w jęz. polskim,  *.pdf  format.  
Ostatnia aktualizacja:  February 2016.

Płatność: tylko Paypal    
Acceptance Mark PROMOCJA!

Broszura stanowi część pakietu startowego inwestora przychodzącego  GRATIS  z  abonamentem dostępowym TwoNuggets. Abonament nabyć możesz  TUTAJ.

Jeśli nabędziesz broszurę  jako nie - abonent   a  w przeciągu 30 DNI   zdecydujesz się
na otwarcie abonamentu dostępowego TwoNuggets  to zarobisz tym BONUS    2 promocyjnych  miesięcy  abonamentu EXTRA.   Daj  nam niezwlocznie znać - instrukcje w broszurze!     
Disclaimer:  Broszura przedstawia wyłącznie niezobowiązującą opinię TwoNuggets AG,  która  nie jest zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym w Polsce ani nie prowadzi handlu instrumentami inwestycyjnymi.  Raport nie jest sponsorowany przez nikogo.  


Cena: €19,85

Logowanie

Metale szlachetne

Złoto spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Srebro spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Platyna spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Pallad spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Indeks akcji złota HUI
[chwilowe problemy w podawaniu indeksu HUI]

Abonament 2N

Aby nabyć / przedłużyć kliknij tu:

Subskrypcja NEWSLETTER-a plus dostęp do sekcji prywatnej witryny.  (abonenci: login wymagany po zniżkę) 

plus: BONUS1  


złoto ze zniżką!

plus: BONUS2


gratis z abonamentem!

plus: BONUS3


gratis z abonamentem!