Jak odnieść sukces inwestując w aktywa materialne, z dala od tłumów, mediów i zgiełku.
2N
nuggets of financial self-defence
najnowsza edycja:


TwoNuggets Newsletter (2NN) jest czołową, niezależną publikacją inwestycyjną w jęz. polskim. Przez blisko 10 lat ukazywania się redagowany przez cynika9 newsletter zajął unikalną pozycję przewodnika i mentora, gromadząc wokół siebie szeregi zapalonych czytelników...

Był także zarodkiem wokół którego powstała następnie witryna i ruch TwoNuggets. Między nimi istnieje cenna symbioza w której tematyka newslettera jest często inspirowana dyskusjami na forum, na którym komentowane są także tematy poruszone wcześniej w newsletterze (próbka).

Subskrypcja newslettera
jest naturalnie główną częścią składową, i głównym benefisem, abonamentu dostępowego witryny 2N.

Głównym dla większości inwestorów celem jest długofalowa akumulacja kapitału w zrównoważonym portfelu. Analizujemy w tym celu globalny krajobraz inwestycyjny, sugerując właściwe strategie i taktyki. Wskazujemy na nadarzające się szanse i przestrzegamy przed potencjalnymi zagrożeniami.

Nie stronimy też od jasno rozgraniczonego od inwestowania elementu spekulacji portfelem zmiennym, gdzie zarówno ryzyko jak i potencjalna nagroda są dużo wyższe. Bazą jest tutaj filozofia kontrarna (contrarian) TwoNuggets (credo). Staramy się identyfikować wcześnie rysujące się trendy i wskazywać na  wartość  tam gdzie inni jej nie dostrzegają (value investing). 

Obejmując pełen w
achlarz aktywów inwestycyjnych szczególną  uwagę poświęcamy tradycyjnie aktywom materialnym (tangibles). Wierzymy że w zbliżającym się okresie globalnego resetu i odejściem od dolara wypadną one lepiej od aktywów papierowych, oferując inwestorowi dodatkowy poziom bezpieczeństwa. Stąd tematyka newslettera obejmuje inwestowanie w metale szlachetne i bazowe, inne surowce, w tym nośniki energii i surowce rolne, oraz w nieruchomości.

W końcu sprawą równie ważną co budowanie kapitału jest jego nie tracenie, czy to w nieuchronnych rynkowych turbulencjach, czy też na skutek wariactw rządów schodzących na manowce socjalizmu bądź tendencji totalitarnych. TwoNuggets Newsletter jest tutaj orędownikiem international living – strategii szerokiej dywersyfikacji nie tylko aktywów inwestycyjnych ale także całej swojej działalności i życia między szereg jurysdykcji.

Newsletter ukazuje się w 16 wydaniach rocznie.  Przyjemnej lektury!

 

Po specjalne zaproszenie do dołączenia do grona abonentów TwoNuggets
                                       
                                         
  kliknij tu
 


 

Disclaimer.   Starając się dać wielu wiele nie ma newslettera dającego wszystko. TwoNuggets Newsletter nie jest tu wyjątkiem. W szczególności nie jest on prowadzeniem za rączkę i nie podaje 'actionable strategies' – gotowych algorytmów typu „kup to, sprzedaj tamto” o tym czy innym czasie. Sorry, nie ten biznes, inwestor  szukający tego będzie musiał więc szukać gdzie indziej.

Mimo regularnego zwracania uwagi na interesujące kompanie i instrumenty nie mamy także żadnej listy „gorących tips”, „winning stocks” ani gwarantowanych kroków jak stać się milionerem szybko i bezboleśnie. Sugerując pewne szanse i  pewne strategie podkreślamy zawsze że ich implementacja, timing i szczegóły są sprawą wiedzy i wyboru przez indywidualnego inwestora który ponosi pełną odpowiedzialność za skutki swoich inwestycyjnych decyzji.

 


 

Logowanie

Metale szlachetne

Złoto spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Srebro spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Platyna spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Pallad spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Indeks akcji złota HUI
[chwilowe problemy w podawaniu indeksu HUI]

Abonament 2N

Aby nabyć / przedłużyć kliknij tu:

Subskrypcja NEWSLETTER-a plus dostęp do sekcji prywatnej witryny.  (abonenci: login wymagany po zniżkę) 

plus: BONUS1  


złoto ze zniżką!

plus: BONUS2


gratis z abonamentem!

plus: BONUS3


gratis z abonamentem!