Jak odnieść sukces inwestując w aktywa materialne, z dala od tłumów, mediów i zgiełku.
2N
nuggets of financial self-defence
 
Częścią zrównoważonego portfela inwestycyjnego powinno być złoto.  

Pełni ono tam ważną rolę polisy ubezpieczeniowej  na wypadek  wariactw władzy i katastrof przez nią spowodowanych.  Odwrotnie skorelowane z innymi aktywami złoto jest również  istotnym czynnikiem stabilności  portfela. Aby spełniła swoją rolę polisy ubezpieczeniowej pozycja alokowana w złoto powinna być w złocie fizycznym - w autentycznych uncjowych monetach lokacyjnych,  nie w instrumentach papierowych. 

W większości przypadków zalecaną częścią portfela w złocie fizycznym jest 10%-15%.

Stanowiąc ubezpieczenie  złoto wymaga pewności,  zaufania  i dyskrecji.  Jest sprawą zbyt poważną aby powierzyć ją losowi, przypadkowej transakcji i przypadkowemu dealerowi. 

TwoNuggets AG jest  stroną niezależną i niezależności tej skrupulatnie przestrzegamy.  Handlem metalami szlachetnymi się nie zajmujemy co eliminuje oczywisty konflikt interesów.   Nie przyjmujemy żadnej rekompensaty za polecanie czy nie polecanie naszym abonentom kwalifikowanych prowiderów pewnych usług, w tym dealerów złota w szczególności.  Nie wchodzimy w żadne układy mogące ograniczyć suwerenność naszej opinii. Każda firma myśląca że ma coś unikalnego do zaoferowania naszym abonentom może po pozytywnej weryfikacji dołączyć do grona naszych preferowanych prowiderów.  

Co z tego ma TwoNuggets?  Wyłącznie rosnące koło zadowolonych i ufających nam abonentów,  rozumiejących wagę i cenę niezależnej opinii.    Dzięki  specjalnemu rabatowi posiadacze aktualnego abonamentu witryny TwoNuggets mogą nabyć złoto lokacyjne bezpiecznie i  po najniższych cenach w Polsce. 

Oferowane jest ono przez poważnych dealerów metali szlachetnych z którymi współpracujemy od lat.   Wejście do sklepu partnera bezpośrednio z naszej stony 2N automatycznie aplikuje przysługujacy abonentom rabat.  Możliwość "zatrzasnięcia" ceny na pewien czas,  odbioru osobistego  oraz  transakcji  anonimowej w ramach obowiązujących przepisów.   Zamówić można internetowo lub osobiście w kilkunastu punktach w calej Polsce.


ABONENCI KLIKAJĄ NIŻEJ SPRAWDZIĆ CENY Z RABATEM

 

Dalsza część dostępna  tylko dla abonentów
TwoNuggets Newsletter

Logowanie

Metale szlachetne

Złoto spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Srebro spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Platyna spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Pallad spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Indeks akcji złota HUI
[chwilowe problemy w podawaniu indeksu HUI]

Abonament 2N

Aby nabyć / przedłużyć kliknij tu:

Subskrypcja NEWSLETTER-a plus dostęp do sekcji prywatnej witryny.  (abonenci: login wymagany po zniżkę) 

plus: BONUS1  


złoto ze zniżką!

plus: BONUS2


gratis z abonamentem!

plus: BONUS3


gratis z abonamentem!