Jak odnieść sukces inwestując w aktywa materialne, z dala od tłumów, mediów i zgiełku.
2N
nuggets of financial self-defence

Drodzy Czytelnicy,

Pojawiający się przez cały weekend popup został w końcu usunięty i wlogowywać się można normalnie i bezpiecznie.  Sam popup -  przyznam się tutaj bez bicia na prośbę kompanii udzielającej nam "supportu" -  był dziełem cynika9,  choć intencje były jak najbardziej szlachetne.   Mianowicie szereg obrazków od tygodni już wyświetla się w starej wersji, co jest mylące  i czemu  ani nasz "support"  ani host nie potrafią zaradzić.   W rezultacie ciągle pokuje gdzieś okładka ostatniego newslettera z ostatniego roku (z kobrą widoczną wyżej) podczas gdy dawno już temu ukazało się nowe wydanie,  a kolejne ukaże się na dniach.  Ponieważ ten fragment działa już w nowej,  testowej wersji witryny do której mam dostęp,  źródłem problemów był link do właściwego obrazka ale na witrynie nie dostępnej zasadniczo publicznie.    Stąd pytanie o autoryzację. 

En fin.  Problemów zebrało się sporo,  ale od tego w końcu są  aby je rozwiązywać.  Obok wydania drugiego newslettera w tym roku,  również bardzo obszernego,  naszym priorytetem jest ponowne uruchomienie  witryny 2GR w innej,  lepszej i bardziej odpornej na ataki hakerskie konfiguracji.   

Jednocześnie szalenie dziekuję tym z czytelników zarówno 2N jak i 2GR którzy wystąpili z wieloma sugestiami i ofertami pomocy.  Jestem w kontakcie z szeregiem specjalistów w różnych dziedzinach  -  nawet nie wiedziałem że aż tylu z nich zagląda na obie witryny - i  prace trwają.   Niestety wszystko zabiera więcej czasu niż na to alokujemy więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

Informuję jednocześnie  że do pewnych opóźnień mogło dojść w procesowaniu zamówień co postaramy się nadrobić w tym tygodniu.  Nowy newsletter rozesłany zostanie do  uaktualnionej na nowo listy tak że nie ma żadnego niebezpieczeństwa iż ktoś przedłużający w ostatnim momencie "nie zmieści" się na listę. 

cynik9
 

 

Logowanie

Metale szlachetne

Złoto spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Srebro spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Platyna spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Pallad spot, $/oz
[Most Recent Quotes from www.kitco.com] Indeks akcji złota HUI
[chwilowe problemy w podawaniu indeksu HUI]

Abonament 2N

Aby nabyć / przedłużyć kliknij tu:

Subskrypcja NEWSLETTER-a plus dostęp do sekcji prywatnej witryny.  (abonenci: login wymagany po zniżkę) 

plus: BONUS1  


złoto ze zniżką!

plus: BONUS2


gratis z abonamentem!

plus: BONUS3


gratis z abonamentem!