Jak odnieść sukces inwestując w aktywa materialne, z dala od tłumów, mediów i zgiełku.
2N
nuggets of financial self-defence
Jak kupować złoto fizyczne w Polsce
€16,95

cykl:  cynik9 o złocie


Rady dla początkującego inwestora


cynik9,  TwoNuggets AG

Złoto jest kosztowne - jest jedną z najdroższych rzeczy nabywanych za gotówkę. Kupując je czy sprzedając  początkujący inwestor może łatwo popełnić kosztowny błąd. 

Broszura Jak kupować złoto fizyczne w Polsce jest  kompendium wiedzy o budowaniu pozycji w złocie fizycznym, odniesionym do warunków  w Polsce.  Wyczerpujący
, 30+ stronicowy przewodnik wyjaśnia  sens posiadania złota fizycznego  i omijania, przynajmniej na początku,  papierowych substytutów złota.  Wyjaśnia czytelnikowi krok po kroku jak wejść w świat metali szlachetnych.  Radzi jak bezpiecznie i nie przepłacając nabyć metal,  jak go sprzedać  i jak uchronić się przed falsyfikatami.  

Szczególna uwaga poświęcona jest  sprawom wyboru dealera i  listy wymagań które poważny dealer powinien spełniać. 
Lista czerwonych flag - rzeczy których inwestor absolutnie nie powinien robić - dopełnia prezentację.


Jęz.  polski,  30 stron,  *.pdf  format,  spakowany w plik *.tar.gz. 
Ostatnia aktualizacja:  Grudzień 2015.

Płatność: tylko Paypal    
Acceptance Mark PROMOCJA!

Broszura stanowi część pakietu startowego inwestora przychodzącego  GRATIS  z  abonamentem dostępowym TwoNuggets. Abonament nabyć możesz  TUTAJ.

Jeśli nabędziesz broszurę  jako nie - abonent   a  w przeciągu 30 DNI   zdecydujesz się
na otwarcie abonamentu dostępowego TwoNuggets  to zarobisz tym BONUS    2 promocyjnych  miesięcy  abonamentu EXTRA.   Daj  nam niezwlocznie znać - instrukcje w broszurze!     
Disclaimer:  Broszura przedstawia wyłącznie niezobowiązującą opinię TwoNuggets AG,  która  nie jest zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym w Polsce ani nie prowadzi handlu instrumentami inwestycyjnymi.  Raport nie jest sponsorowany przez nikogo.  


Cena: €16,95